O nas

Wszystko do balustrad schodowych

Od 1996 roku produkujemy elementy drewniane balustrad schodowych (tralki). Specjalizujemy się w produkowaniu tralek drewnianych i drewniano metalowych oraz poręczy drewnianych. Współpracuje z nami wiele sklepów oraz stolarzy. Nasze tralki charakteryzują się wysoką jakością, wynikającą z długiego doświadczenia w branży. Wszystkie produkty są dostępne od ręki.

WYSOKA JAKOŚĆ

Naszych produktów

100% Własny wyrób

Cechuje nas wysoka jakość i doświadczenie. Wynika ona z wieloletniego doświadczenia i tradycji pracy, jak również zastosowania najnowszej technologii. Praktycznie od momentu pozyskania drewna, poprzez suszenie i obróbkę, są przestrzegane odpowiednie standardy wynikające z doświadczenia. Pomimo, że nasze produkty wykonują nowoczesne tokarki cnc, to i tak każdy produkt jest sprawdzany i ewentualne niedociągnięcia są ręcznie poprawiane. Tutaj też należy wspomnieć, że z naszego doświadczenia wynikają wzory tralek i poręczy. Na projekty wzorów miały wpływ wieloletnie upodobania naszych klientów oraz rozwiązania funkcjonalne.

Dostępność towaru

Praktycznie 90% naszych produktów jest magazynowane. Skraca to czas dostaw i wysyłek. Można zamówić więc śmiało towar i będzie on z pewnością w naszym magazynie. W przypadku, jeśli będą Państwo chcieli dorobić np. balustradę na innym balkonie, lub ktoś źle obliczył ilość potrzebnych tralek i trzeba będzie domówić – to dzięki naszym stanom magazynowym nie będzie z tym najmniejszego problemu. Nasze produkty są powtarzalne. Zawsze jest pewność, że dostaną państwo taki sam produkt, o takich samych wymiarach. Pomimo zautomatyzowanej produkcji, produkty (tralki) są mierzone i ustawienia na maszynach korygowane są na bieżąco.